Yhteystiedot

 

Messilä Golf Oy

Arja Byman, toimitusjohtaja
arja.byman@messilagolf.fi
+358 44 504 3044

Marko Suokas, kenttämestari
marko.suokas@messilagolf.fi
+358 400 787 663

Käyntiosoite

Messilä Golf,
Messiläntie 240, 15980 MESSILÄ

Ajanvaraus, jäsenyys ja pelioikeudet

Caddiemaster
caddiemaster@messilagolf.fi
+358 40 866 8800

Ravintola

Mamma Maria
Bravi Ragazzi Oy
mamma.maria@luukku.com
+358 50 344 3442

Opetustoiminta

Pro Timo Ruuda
timo.ruuda@messilagolf.fi
+358 40 518 7002

Junioriohjaus: Liisa Ruuda
liisa.ruuda@messilagolf.fi
+358 40 704 2954

 

Bussiaikataulut 1M, 11A, 11B (4.6.2018 alkaen):

Kauppatorilta Messilään ja Messilästä Kauppatorille

 

 

 

Messilä Golf

Kuinka voimme palvella?